Według Nas kredyt konsolidacyjny, to nadzwyczajny produkt kredytowy (z kompletnej palety artykułów kredytowych/pożyczkowych), gdyż tylko on pozwala na połączenie wszystkich naszych zobowiązań kredytowych/pożyczkowych np. kredytów gotówkowych, samochodowych, w kartach kredytowych (w jeden kredyt), redukcja wielkości comiesięcznej transzy, procentu (Oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych jest kategorycznie mniejsze niż przykładowo oprocentowanie długu gotówkowego), oraz stresu (u kredytobiorcy/pożyczkobiorcy związane ze spłatą kilku/kilkunastu kredytów/pożyczek).

Pożyczki konsolidacyjne nie tylko polepszają naszą możliwość zwrócenia zobowiązania, ale dodatkowo naszą przeszłość kredytową. Wszyscy pamiętamy modę na zaciąganie kredytów w zagranicznej walucie. zdecydowanie największą sławą wśród pożyczkobiorców bez wątpienia cieszył się frank szwajcarski. Dziś zdecydowana większość posiadaczy zobowiązania w CHF nie jest zadowolona z własnej decyzji – z powodu nieprzerwanie narastającego kursu franka. Szczęśliwie nic nie ma na drodze byśmy dokonali przewalutowania i skonsolidowali własne zadłużenie. Na przyszłość pomnij o tym, że : przystępowanie do zobowiązania w zagranicznej walucie (np. CHF, USD) jest powiązane z kolosalnym ryzykiem (dla kredytobiorcy) – Tym samym też najrozsądniejszym rozwiązaniem dla nas (dzisiaj) jest przystąpienie do zobowiązania konsolidacyjnego (Chronionego lub niezabezpieczonego hipoteką) w PLN. Nikt z Nas (jednostek, które nie tylko posłuchają wyżej wygłoszonej rady, ale także wdrożą ją w życie) nie będzie miał najmniejszych niepewności, odnośnie wielkości comiesięcznej transzy.
bierzemy gotówkę
Przed złożeniem wniosku o kredyt konsolidacyjny chcesz usłyszeć odpowiedź na parę istotnych pytań, na przykład: Czy rzeczywiście bank za nas zwróci nasze wszystkie pożyczki kredytowe? Istotnie, to zgodność z rzeczywistością – W powinności wszelkiego banku, jaki konsoliduje nasze zobowiązania w tym zobowiązania na kartach kredytowych jest spłata dowolnych posiadanych przez nas pożyczkobiorców zobowiązań.
Suma konsolidacji finansowej jest mała czy duża? Jest ona uzależniona od (dokonanego przez nas) wyboru zobowiązania konsolidacyjnego – o wyższą kwotę wnioskować mogą Ci pożyczający, który oddadzą wniosek o kredyt konsolidacyjny – hipoteczny (W takim przypadku, Twoje gniazdko będzie zabezpieczeniem oddania kredytu).