Za jakiś czas zbliżały się święta natomiast ja pragnęłam środków by nabyć upominki. Niestety gdy poszłam do placówki bankowej okazało się, iż nie mogę zdobyć kredytu, dlatego że nie posiadam stosownej zdolności kredytowej. Nie byłam w stanie wymyślić co zrobić, gdy kuzynka zaproponowała mi abym aplikowała o pożyczkę pod zastaw auta.

Niepokoiłam się, iż to ryzykowane, lecz gdy znalazłam przez internet firmę prywatną, jaka proponuje kredyty pod zastaw pojazdu to poznałam korzyści tegoż założenia.
blondynka

Środki uzyskałam tydzień później

Wstąpiłam na stronę www instytucji Autogotówka i wybrałam stronę oferta autogotowka.pl. Wyczytałam, iż gdy zaciągnę kredyt na zastaw pojazdu to mimo tego będę w stanie dalej poruszać się tym autem. Dlatego że w odróżnieniu do innych instytucji pozabankowych, Autogotówka udziela zobowiązania pod zastaw wozu bez konieczności pozostawiania pojazdu. Dlatego właśnie wybrałam tą usługę. Zaraz po dyskusji z Biurem Obsługi Klienta zgromadziłam istotne dokumenty. Powinnam pokazać osobisty dokument rejestracji auta oraz OC, a dodatkowo pokazać aktualne badania techniczne pojazdu. Te dokumenty miałam schowane u siebie, tym samym nie musiałam udać się do żadnego biura. Następnego dnia z dokumentami pojechałam do siedziby firmy a następnie otrzymałam środki na miejscu. Mogłam uzyskać 6 000 złotych, które powinnam oddać później w comiesięcznych ratach przez 3 lata. Pożądałam dokonać mały remont w pokoiku moich dzieci i właśnie na ów zamiar wydatkować pieniądze. Na dodatek nabyłam prezenty jak i również strawę na wigilijną kolację.

Nadal podróżuję swym pojazdem

Z pomocą pożyczki pod zastaw uskuteczniłam mój projekt zatem odrobinę odremontowałam pokój mych latorośli. Wydawały sie ogromnie zadowolone. Dodatkowo miałam nieco gotówki aby urządzić udane Święta Bożego Narodzenia a tym samym zaprosić do swego mieszkania familię. Były to piękne chwile spędzone wspólnie z krewnymi. Dziś oddaję swoje zadłużenie w dogodnych stawkach raz na miesiąc. Jestem zadowolona, że nie okazały się to wysokie stawki więc nie wyczerpują mego budżetu. Sądzę, iż postanowienie o zaciągnięciu kredytu pod zastaw pojazdu to dobre wyjście. jest to w znacznym stopniu atrakcyjniejsza usługa aniżeli modne pożyczki online lub zobowiązania w instytucjach bankowych.